Voda - kúrenie - plyn:

0905 42 77 45

Kúrenie, voda, plyn Nitriansky kraj | Kanalizácie

V rámci poskytovania služieb sa naša spoločnosť špecializuje na kúrenie, dodávky plynových kotlov, kotlov na pevné palivo, zásobníkov teplej vody, aj s ich servisom a zárukou. Okrem spomínaného realizujeme taktiež systémy podlahového a teplovodného kúrenia podľa individuálnej dohody a požiadaviek našich zákazníkov.

Pri práci využívame systém PEX, rozvody kúrenia realizujeme za pomoci hliníkoplastu. Stálym zákazníkom poskytujeme zľavy na všetky produkty súvisiace s našou činnosťou, a to kotle, radiátory, zásobníky teplej vody, rozvody a akékoľvek príslušenstvo týkajúce sa teplovodného kúrenia.
Služby ako servis sme schopní vybaviť do 24 hodín, dodávky materiálu na uskutočnenie realizácie kúrenia je nutné objednať a dohodnúť min. 3 dni vopred. Na dodané výrobky a zrealizované služby poskytujeme záručnú lehotu 2 roky.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

voda kúrenie plyn Nitra

Zváranie hliníka a farebných kovov

V rámci vyššie uvedených, poskytovaných služieb sa naša spoločnosť špecializuje taktiež na zváranie hliníka a farebných kovov, predovšetkým argónom TIK.

Poskytovaním služieb sa spoločnosť Schronline s.r.o., so sídlom v Topoľčiankach, zameriava na oblasť okresu Zlaté Moravce a celého Nitrianskeho kraja. Našim zákazníkom navyše poskytujeme možnosť splácať zakúpený tovar a služby prostredníctvom splátkovej spoločnosti Quatro.

Certifikáty v súvislosti so zváraním hliníka a farebných kovov

Naša spoločnosť je držiteľom Osvedčenia o skúške zvárača nasledovne:
• Označenie podľa STN EN 287-1+A2 : 141 T BW 8 S t9 D50 H-L045 ss nb spôsob zvárania 141
• Označenie podľa STN EN 287-1+A2 : 111 T BW 6 B t12.5 D100 H-L045 ss nb spôsob zvárania 111